bioandlife.cz

Jack n´ Jill Gel na prořezávání prvních zoubků – zmírňuje podrážděnost dásní

Zajímavý výrobek Jack n´ Jill Gel na prořezávání prvních zoubků - zmírňuje podrážděnost od skvělé a známé značky Jack n' Jill snadno můžete získat zrovna za skvělou cenu! Aktuálně v akci od 239 Kč. EAN: 10256
Jack n´ Jill Gel na prořezávání prvních zoubků - zmírňuje
Popis produktu

Prořezávání prvních zoubků není žádný med. Tento přírodní gel zmírňuje podráždění dásní, tlumí bolest a předchází napětí a dalším symptomům spojeným s klubáním prvních dětských perliček. O vaše nejmenší pečují výtažky z heřmánku a měsíčku. Překvapí jemnou vanilkovou příchutí. Neobsahuje benzokain ani belladonnu a nebyl testovaný na zvířatech.

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Další vlastnosti Hmotnost 100 g. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Austrálie. Složení Purified Water (destilovaná voda), Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Calendula Officinalis Extract (výtažek z měsíčku lékařského), Xylitol (v BIO kvalitě), Potassium Sorbate (sorban draselný), Chamomilla Recutita Flower Extract (výtažek z heřmánku), Vanilla Planifolia Flavor (Naturally derived) (přírodní vanilková příchuť), Citric Acid (kyselina citronová). . . . . . . .