bioandlife.cz

Kongy Konjaková houbička – bambusové uhlí – pro mastnou a aknózní pleť

Tento vynikající výrobek Kongy Konjaková houbička - bambusové uhlí - pro mastnou a aknózní od známé společnosti Kongy můžete pořídit tady a teď právě opravdu levně! Nyní pořídíte za super cenu 239 Kč. EAN: 9120054300039
Kongy Konjaková houbička - bambusové uhlí -
Ověřit dostupnost
Značka: Kongy
239
Popis produktu

Jedno z tajemství alabastrové pleti Japonek – konjaková houbička na čištění pleti, která nahradí až 3 kosmetické přípravky – mýdlo, krém a pleťovou vodu. K jejímu použití nepotřebujete nic, jen čistou vodu. Kongy tento malý zázrak dovedli k dokonalosti – houbičky vyrábí ručně na malém jihokorejském ostrůvku Jeju. Použité ingredience jsou v TOP kvalitě a zcela v souladu s okolní nedotčenou přírodou. Tahle je s příměsí silně čistícího bambusového uhlí, takže je vhodná pro mastnou a aknózní pleť. 

Kongy vyrábí konjakové houbičky a lufy v Jižní Koreji na ostrově Jeju v malé továrně, kde jsou dodržovány západní pracovní podmínky a celá výroba je přísně ruční, nikde žádné stroje.

Další vlastnosti Rozměry cca 8 x 3,5 cm. Země původu Korea. Materiál balení recyklovaný papír. Složení konjaková mouka, bambusové uhlí a voda. . . . . . . .