bioandlife.cz

Kongy Konjaková houbička – růžový jíl – pro suchou a citlivou pleť

Nový produkt Kongy Konjaková houbička - růžový jíl - pro od spolehlivého výrobce Kongy naleznete aktuálně na našich stránkách pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 239 Kč. EAN: 9120054300046
Kongy Konjaková houbička -
Ověřit dostupnost
Značka: Kongy
239
Popis produktu

Jedno z tajemství alabastrové pleti Japonek – konjaková houbička na čištění pleti, která nahradí až 3 kosmetické přípravky – mýdlo, krém a pleťovou vodu. K jejímu použití nepotřebujete nic, jen čistou vodu. Kongy tento malý zázrak dovedli k dokonalosti – houbičky vyrábí ručně na malém jihokorejském ostrůvku Jeju. Použité ingredience jsou v TOP kvalitě a zcela v souladu s okolní nedotčenou přírodou. Tahle je s příměsí růžového jílu, takže je vhodná pro suchou a citlivou pleť.

Kongy vyrábí konjakové houbičky a lufy v Jižní Koreji na ostrově Jeju v malé továrně, kde jsou dodržovány západní pracovní podmínky a celá výroba je přísně ruční, nikde žádné stroje.

Další vlastnosti Rozměry cca 8 x 3,5 cm. Země původu Korea. Materiál balení recyklovaný papír. Složení konjaková mouka, růžový jíl a voda. . . . . . . .