bioandlife.cz

Kvitok Květová voda s rozprašovačem – heřmánek BIO (30 ml) – perfektní i pro děti

Tento velmi žádaný produkt Kvitok Květová voda s rozprašovačem - heřmánek BIO (30 ml) - perfektní i od populární značky Kvitok dostanete aktuálně na webu za výhodnou cenu! Zrovna teď v akci za 135 Kč. EAN: 85821415
Kvitok Květová voda s rozprašovačem - heřmánek BIO (30 ml) -
Ověřit dostupnost
Značka: Kvitok
135
Popis produktu

Heřmánek, lidově zvaný kamilka nebo rumánek, je jednou z nejúčinnějších a nejznámějších zklidňujících bylinek na světě. Spousta z nás má čas od času trable s akné, ekzémem nebo podrážděním a pátrá v herbáři po babičce, jak si ulevit. Pokud široko daleko v polích nemůžete heřmánek v té nejčistší kvalitě objevit, pak vás možná zaujme tato květová voda v BIO kvalitě od slovenské značky Kvitok.
Představuje čistý produkt přírody, neobsahuje žádné přidané látky (alkohol, konzervanty, syntetické vůně ani barviva).

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Další vlastnosti Certifikáty Cruelty-free HCS. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Francie. Materiál balení papírová krabička a tmavá skleněná lahvička. Doba spotřeby od data výroby 12 měsíců. Složení Chamaemelum Nobilis Flower Water. Objem 30 ml. . . . .