bioandlife.cz

Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml) – s ochranným a regeneračním účinkem

Velmi oblíbený produkt Kvitok Meruňkový olej BIO (50 ml) - od značky s dobrým jménem Kvitok můžete nakoupit právě teď v naší nabídce opravdu výhodně! Momentálně k dispozici za 215 Kč. EAN: 8588006755817
Kvitok Meruňkový olej BIO (50
Ověřit dostupnost
Značka: Kvitok
215
Popis produktu

Vysocekvalitní meruňkový olej v bio kvalitě od Kvitku má ochranný a regenerační účinek a je vhodný zejména pro citlivou, suchou a také stárnoucí pleť. Jeho účinky ocení i problematická pokožka s ekzémy či akné. Díky svým vlastnostem olej zbavuje nepříjemného napjatého pocitu a podporuje tvorbu kolagenu. Bez obav jej můžete aplikovat i do jemné kůžičky okolo očí, nebo jej použít na masáže či do vlasů.
Olej je za studena lisovaný a nerafinovaný. Díky tomu si zachovává příjemné aroma.

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Další vlastnosti Certifikáty Cruelty-free HCS. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno na Slovensku. Materiál balení papírová krabička a tmavá skleněná lahvička s pipetkou pro snadnější a pohodlnější dávkování. Doba spotřeby od data výroby 12 měsíců. Složení Prunus Armeniaca Kernel Oil. Objem 50 ml. . . . .