bioandlife.cz

Made Sustained Termoska (0,75 l) – broušený nerez – udrží nápoj chladný 24h a horký 12h

Unikátní a žádaný kousek Made Sustained Termoska (0,75 l) - broušený nerez - udrží nápoj chladný 24h od značky se zárukou kvality Made Sustained lze zakoupit tady a teď za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 599 Kč.
Made Sustained Termoska (0
Popis produktu

Nerezové zdravé termolahve Made Sustained nejen vypadají naprosto fantasticky, ale zároveň skvěle fungují. Podle venkovních teplotních podmínek udrží váš nápoj v létě až 24 hodin studený a naopak v zimě horký až 12 hodin – to běžné termosky nedokážou. V létě si tak nemusíte kupovat studenou balenou vodu a v zimě zase třeba horký čaj. Ušetříte majlant.
Lahve Made Sustained jsou prvotřídně zpracované a do vody neuvolňují žádné škodlivé látky jako například BPA (Bisfenol-A), ani nijak chuť vody neovlivňují. Díky jejich vysoké odolnosti se vám je nepodaří zničit, i kdybyste se snažili. A co je na nich opravdu výjimečné – jejich rozměry jsou srovnatelné s lahvemi bez termoizolace.

Sjoerd van der Helm založil značky Made Sustained a Re-Sack s cílem přispět ke snížení množství odpadů, ochraně životního prostředí a obecně udržitelnému životnímu stylu. Distribuuje v Evropě opakovaně použitelné produkty, které nahrazují ty jednorázové.

Další vlastnosti Rozměry Průměr 7,5 cm, výška 29,5 cm. Materiál Tělo: Dvojstěnný nerez 18/8 (304); víčko: nerez 18/8 (304), polypropylen – BPA free, silikonové těsnění. Váha 422 g. Země původu Vyrobeno v Číně. Barva broušený nerez. . . . . . .