bioandlife.cz

Made Sustained Termoska Knight (0,5 l) – kiwi – udrží nápoj chladný 20h a horký 10h

Tento diskontní kus Made Sustained Termoska Knight (0,5 l) - kiwi - udrží nápoj chladný od společnosti s dlouholetou tradicí Made Sustained můžete najít tady teď právě opravdu výhodně. Akční cena 599 Kč.
Made Sustained Termoska Knight (0
Popis produktu

Nerezové zdravé termolahve Made Sustained Knight nejen vypadají naprosto fantasticky, ale zároveň skvěle fungují. Podle venkovních teplotních podmínek udrží váš nápoj v létě až 20 hodin studený a naopak v zimě horký až 10 hodin. V létě si tak nemusíte kupovat studenou balenou vodu a v zimě zase třeba horký čaj. Ušetříte majlant.
Termoska Knight je naprosto jedinečná v tom, že na ní není ani kousek plastu – je celá vyrobená z nerezové oceli 18/8, včetně svého víčka. 

Sjoerd van der Helm založil značky Made Sustained a Re-Sack s cílem přispět ke snížení množství odpadů, ochraně životního prostředí a obecně udržitelnému životnímu stylu. Distribuuje v Evropě opakovaně použitelné produkty, které nahrazují ty jednorázové.

Další vlastnosti Rozměry Průměr 7 cm, výška 26,5 cm. Materiál Pouze dvojstěnný nerez 18/8 (304), silikonové těsnění. Váha 289 g. Země původu Vyrobeno v Číně. Barva kiwi. . . . . . .