bioandlife.cz

Mama Natura Pratelné odličovací tamponky – mix (4 ks malé + 2 ks velké)

Exkluzivní výrobek Mama Natura Pratelné odličovací tamponky - mix (4 ks od dodavatele s dobrým jménem Mama Natura (Tierra Verde) pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách za výhodné peníze. Teď za akční cenu 199 Kč. EAN: 8594165007629
Mama Natura Pratelné odličovací tamponky - mix (4 ks malé + 2
Popis produktu

Sametově heboučké odličovací tamponky Tierra Verde ze 100% biobavlny jsou báječnou alternativou k jednorázovým vatovým tampónům. Jsou jemné na dotek a díky hustotě sametu vaši pleť pečlivě, ale přesto jemně a bez podráždění, vyčistí a umožní jí znova dýchat. 
Jsou pratelné a znovupoužitelné. A co je hlavní – nevytváří žádný zbytečný odpad navíc!
Sada obsahuje 4 malé tamponky o průměru 7 cm a 2 větší tamponky o průměru 9 cm.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry malý tampon cca 7 cm, větší tampon cca 9 cm. Materiál 100% GOTS-certifikovaná biobavlna. Certifikáty EcoGarantie, GOTS. Země původu Vyrobeno v Indii. Kusy celkem 6 kusů. . . . . . .