bioandlife.cz

Moltex Ekoplenky Pure & Nature – Maxi (7-18 kg) (29 ks)

Ve slevě produkt Moltex Ekoplenky Pure & Nature - Maxi od značky se skvělou pověstí Moltex pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď za outletovou cenu! Právě teď jen za 289 Kč. EAN: 4018639010068
Moltex Ekoplenky Pure & Nature -
Ověřit dostupnost
Značka: Moltex
289
Popis produktu

V nové a výrazně vymazlené řadě eko-plenek Moltex najdete i tyto jednorázové pleny pro děti o váze 7 až 14 kilo. Špuntům poskytnou tu nejjemnější péči a díky přídavku bavlny jsou měkčí a pohodlnější než kdy předtím. Vnitřní vrstva ze 100% přírodních ingrediencí udrží zadeček v bezpečí a v suchu až 12 hodin, je prodyšná a svou šetrností potěší i drobečky s alergiemi či ekzémy. Svým tvarem škvrněti perfektně padnou a neomezují ho v pohybu. Část plenky, která překrývá citlivý dětský pupík, je speciálně uzpůsobena tak, aby jej nedráždila. Děti i dospělé rozveselí také hravý design, tištěný bezpečným certifikovaným inkoustem a recyklovatelný obal z cukrové třtiny.

Německá firma Moltex je průkopníkem v oblasti ekologických plen. Její plenky jsou mezi rodiči i dětmi oblíbené především pro svou spolehlivost, vynikající funkčnost srovnatelnou s běžnými plenkami a obsahem vysokého procenta biodegradabilních složek. Misí značky Moltex je zajistit pro následující generace – dnešní malé hrdiny a hrdinky v plenkách – budoucnost s bezpečným životním prostředím.

Další vlastnosti Materiál Vnitřní, dermatologicky testovaná vrstva je 100% z přírodních surovin (cukrová třtiny, kukuřice). Absorpční jádro ze směsi biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu. Detailní složení najdete níže na této stránce.. Certifikáty Allergy Certified, EU Ecolabel, Oeko-tex, FSC certifikovaný materiál, Dermatest 5-star guarantee. Země původu Vyrobeno v České republice podle německé technologie. Vhodné pro děti vážící 7-18 kg. Materiál balení Obal plenek je vyrobený z bio-PE z cukrové třtiny.. Cena za 1 kus 10,66 Kč. Jak s nimi nakládat Použité plenky patří do směsného odpadu. Oproti konvenčním plenkám se na skládce rozloží mnohem rychleji, biodegradabilní složky plenky do 2 let.. Co s obaly Sáček z bio-PE není rozložitelný, ale je vhodný k recyklaci. Rozlučte se s ním proto v kontejneru na plasty.. . . .