bioandlife.cz

Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) – severský les

Velmi žádaný produkt Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) od společnosti se zárukou kvality Mulieres můžete získat tady teď právě za výhodné peníze! Akční cena 345 Kč. EAN: 4744325010042
Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO
Ověřit dostupnost
Značka: Mulieres
345
Popis produktu

Koncentrovaný přírodní prací gel Mulieres na první pohled vybočuje z řady. Dostane vás ale nejen svým unikátním a ekologickým obalem z recyklovaných kartonů. Je umíchaný z 99,97 % z přírodních a těch nejkvalitnějších ingrediencí šetrných i pro citlivou pokožku. Oplývá certifikací Natural Detergent made with Organic od EcoCertu, což je potvrzení kvality, která ani u přírodních pracích prostředků není zdaleka běžná. Díky vysoké koncentraci navíc vydrží až na 37 praček.

Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců, tvoří geniální recept, který jsme si zkrátka zamilovali.

Další vlastnosti Certifikáty Ecocert Natural Detergent made with Organic; Vegan Society. Podíl přírodních surovin 99,97 %. Země původu Vyrobeno v Estonsku. Počet pracích dávek 1,5l: 37│15l: 370. Materiál balení 1,5l: recyklovaný karton, plast│15l: recyklovaný karton, EVOH, PP. Podíl BIO rostlinných surovin 10,26 %. Původ vůně přírodní. Jak recyklovat Karton můžete hodit na domácí kompost nebo do hnědé popelnice na bioodpad. Plastový sáček patří do žluté popelnice na plast, stejně tak i plastový kohoutek u 15l balení.. Účinný při teplotách praní 30 – 60 °C. Složení 30% voda, 5-15% olivové mýdlo*, <5% parfém (mix přírodních esenciálních olejů (Citral, Linalool, Limonene), ocet, glycerin, levandulový extrakt*, kyselina citronová, sorban draselný, benzoát sodný.. Objem 1,5 l.