bioandlife.cz

Naty Dětské vlhčené hygienické ubrousky (56 ks) – vhodné i pro velmi citlivou pokožku

Ve slevě tento kus Naty Dětské vlhčené hygienické od předního výrobce Naty získáte aktuálně za nejnižší cenu. V akci od 89 Kč. EAN: 7330933245012
Naty Dětské vlhčené hygienické ubrousky
Ověřit dostupnost
Značka: Naty
89
Popis produktu

Každá maminka dá za vlhčené ubrousky v určitých okamžicích klidně celé království a půl princezny k tomu. Tyto od Naty jsou z přírodní dřevité buničiny, nebělené chlórem, samozřejmě bez dráždivých chemikálií a také bez vůně, navíc báječně hebké a extra silné. Proto je budete milovat vy i vaše (už čisté) miminko. Jsou doporučené pro všechny typy dětské pokožky, včetně té citlivé a ekzematické. Hrdě nesou certifikaci kvality Cosmos Natural, výrobu z obnovitelných zdrojů dosvědčuje certifikát OK Biobased a bezproblémovou rozložitelnost na domácím kompostě pak stvrzuje logo OK HOME Composte.

Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Další vlastnosti Hodnota pH 4,5 (+- 0,5). Certifikáty OK compost HOME, OK biobased, EcoCert Cosmos Natural, V-Label. Podíl přírodních surovin 99,51 %. Země původu Vyrobeno v Turecku. Materiál balení recyklovatelný bioplast z cukrové třtiny. Původ vůně bez parfemace. Jak s nimi nakládat Ubrousky můžete kompostovat i na domácím kompostě nebo je hoďte do popelnice na bioodpad.. Co s obaly Obal ubrousků recyklujte v kontejneru na plast. Obsah vody 98,4 %. Složení Voda, glukonolakton (z rostlin), výtažek z listů Aloe*, květinová voda Heřmánek*, kyselina citronová (z rostlin), propanediol (z rostlin), caprylyl/capryl glukosid (z rostlin), benzoát sodný, glukonát vápenatý, sorban draselný.
*Z kontrolovaného ekologického zemědělství. Kusy 56 ks.