bioandlife.cz

Naty Ekoplenky Midi 3 (4 – 9 kg) Economy pack (50 ks) – z 55-60 % rozložitelné

Oblíbený produkt Naty Ekoplenky Midi 3 (4 - 9 kg) Economy pack (50 ks) - od kvalitního výrobce Naty snadno můžete sehnat v naší online nabídce za výhodnou cenu! Akční cena již od 529 Kč. EAN: 7330933178426
Naty Ekoplenky Midi 3 (4 - 9 kg) Economy
Ověřit dostupnost
Značka: Naty
529
Popis produktu

Suché miminko, spokojené miminko. Spokojené miminko, spokojení rodiče. Tahle rovnice je jednoduchá. Pokud chcete pro své maličké úžasně jemnou, funkční a zcela bezpečnou péči, a to vy určitě chcete, vyzkoušejte plenky Naty. 
Plenky Naty Midi jsou určeny pro děťátka vážící mezi 4 a 9 kg.
Jsou vyrobené z přírodních materiálů, neobsahují žádné zbytečné parfémy, barviva, latex a jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Nová generace plenek zajišťuje 100% biologickou rozložitelnost u částí, které se dotýkají dětské pokožky. Svou jemností, příjemností a praktičností se tak plenky vyšplhaly ještě o level výš.

Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Další vlastnosti Materiál detailní složení najdete níže na této stránce. Certifikáty V-Label, OK biobased, FSC, OEKO-TEX Standard 100. Země původu Vyrobeno v Turecku. Vhodné pro děti vážící 4-9 kg. Materiál balení obal z polyethylenu. Podíl biodegradabilních materiálů 55 – 60 %. Cena za 1 kus 9,97 Kč (30 ks/bal); 9,58 Kč (50 ks/bal). Jak s nimi nakládat Plenky patří do směsného odpadu. Na skládce se rozloží výrazně rychleji než klasické pleny. Obal zrecyklujte ve žlutém kontejneru na plasty.. Kusy 50 ks. . .