bioandlife.cz

Naty Ekoplenky pro novorozence 1 (2 – 5 kg) (25 ks) – z 55-60 % rozložitelné

Tento zlevněný výrobek Naty Ekoplenky pro novorozence 1 (2 - 5 kg) (25 ks) od známé značky Naty snadno můžete pořídit aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna teď v akci za 229 Kč. EAN: 7330933178358
Naty Ekoplenky pro novorozence 1 (2 - 5 kg) (25 ks) - z 55-60 %
Ověřit dostupnost
Značka: Naty
229
Popis produktu

Suché miminko, spokojené miminko. Spokojené miminko, spokojení rodiče. Tahle rovnice je jednoduchá. Pokud chcete pro své maličké úžasně jemnou, funkční a zcela bezpečnou péči, a to vy určitě chcete, vyzkoušejte plenky Naty. 
Plenky Naty Newborn jsou určeny pro novorozence vážící mezi 2 a 5 kg.
Jsou vyrobené z přírodních materiálů, neobsahují žádné zbytečné parfémy, barviva, latex a jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Nová generace plenek zajišťuje 100% biologickou rozložitelnost u částí, které se dotýkají dětské pokožky. Svou jemností, příjemností a praktičností se tak plenky vyšplhaly ještě o level výš.

Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Další vlastnosti Materiál detailní složení najdete níže na této stránce. Certifikáty V-Label, OK biobased, FSC, OEKO-TEX Standard 100. Země původu Vyrobeno v Turecku. Vhodné pro novorozence váží 2-5 kg. Materiál balení obal z polyethylenu. Podíl biodegradabilních materiálů 55-60 %. Cena za 1 kus 8,76 Kč. Jak s nimi nakládat Plenky patří do směsného odpadu. Na skládce se rozloží výrazně rychleji než klasické. Obal zrecyklujte ve žlutém kontejneru na plasty.. Kusy 25 ks. . .