bioandlife.cz

Naty Natahovací plenkové kalhotky Junior 5 (12-18 kg) (20 ks)

Oblíbený a akční kus Naty Natahovací plenkové kalhotky Junior 5 od dodavatele s dlouholetou historií Naty naleznete v naší internetové nabídce za výhodnou cenu! Na našich stránkách za 375 Kč. EAN: 7330933031349
Naty Natahovací plenkové kalhotky Junior 5 (12-18 kg)
Ověřit dostupnost
Značka: Naty
375
Popis produktu

Natahovací plenkové kalhotky? Ideální, pokud se chystáte zahájit novou etapu v životě svého už většího miminka – etapu nočníkovou. Natahovací plenkové kalhotky jsou stejně 100% spolehlivé jako klasické plenky, ale pokud potřebujete děťátko rychle svléci, budou se vám hodit mnohem lépe. Jsou totiž elastické v bocích i kolem nožiček. A tyto od Naty jsou navíc ekologické a zdravé.
Natahovací plenkové kalhotky Naty Junior jsou určeny pro děti vážící mezi 12 a 18 kg.
Jsou vyrobené z přírodních materiálů, neobsahují žádné zbytečné parfémy, barviva, latex a jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Z 55-60 % jsou okamžitě biologicky odbouratelné. Celé se pak na skládce rozloží výrazně rychleji než klasické jednorázové pleny, kterým to trvá až hrozivých 400 let.

Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Další vlastnosti Materiál detailní složení najdete níže na této stránce. Certifikáty V-Label, OK biobased, FSC, OEKO-TEX Standard 100. Země původu Vyrobeno v Číně. Vhodné pro děti vážící 12-18 kg. Materiál balení obal z polyethylenu. Podíl biodegradabilních materiálů 55-60 %. Cena za 1 kus 16,45 Kč. Jak s nimi nakládat Plenkové kalthotky patří do směsného odpadu. Na skládce se rozloží výrazně rychleji než klasické. Obal zrecyklujte ve žlutém kontejneru na plasty.. Kusy 20 ks. . .