bioandlife.cz

Naty Natahovací plenkové kalhotky Maxi 4 (8-15 kg) (22 ks)

Tento akční kus Naty Natahovací plenkové kalhotky Maxi od spolehlivého výrobce Naty jednoduše můžete získat u nás nyní ve slevě. Teď v akci 345 Kč. EAN: 7330933031356
Naty Natahovací plenkové kalhotky Maxi 4 (8-15 kg) (22
Ověřit dostupnost
Značka: Naty
345
Popis produktu

Natahovací plenkové kalhotky? Ideální, pokud se chystáte zahájit novou etapu v životě svého už většího miminka – etapu nočníkovou. Natahovací plenkové kalhotky jsou stejně 100% spolehlivé jako klasické plenky, ale pokud potřebujete děťátko rychle svléci, budou se vám hodit mnohem lépe. Jsou totiž elastické v bocích i kolem nožiček. A tyto od Naty jsou navíc ekologické a zdravé.
Natahovací plenkové kalhotky Naty Maxi jsou určeny pro děti vážící mezi 8 a 15 kg.
Jsou vyrobené z přírodních materiálů, neobsahují žádné zbytečné parfémy, barviva, latex a jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Z 55-60 % jsou okamžitě biologicky odbouratelné. Celé se pak na skládce rozloží výrazně rychleji než klasické jednorázové pleny, kterým to trvá až hrozivých 400 let.

Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Další vlastnosti Materiál detailní složení najdete níže na této stránce. Certifikáty V-Label, OK biobased, FSC, OEKO-TEX Standard 100. Země původu Vyrobeno v Turecku. Vhodné pro děti vážící 8-15 kg. Materiál balení obal z polyethylenu. Podíl biodegradabilních materiálů 55-60 %. Jak s nimi nakládat Plenkové kalhotky patří do směsného odpadu. Na skládce se rozloží výrazně rychleji než klasické. Obal zrecyklujte ve žlutém kontejneru na plasty.. Kusy 22 ks. . . .