bioandlife.cz

Naty Tampony Regular (18 ks) – 100% z biobavlny, 2 kapičky

Tento diskontní kus Naty Tampony Regular (18 ks) - 100% z biobavlny, 2 od značky se skvělou pověstí Naty naleznete tady a teď právě ve výprodejové akci. Akční cena 125 Kč. EAN: 7330933177238
Naty Tampony Regular (18 ks) - 100% z
Ověřit dostupnost
Značka: Naty
125
Popis produktu

Nové, vylepšené tampony od Naty se skládají kompletně z biobavlny, jejíž kvalitu a udržitelnost pěstování pozorně hlídá certifikace GOTS. Povrch tamponu pokrývá bezpečnostní „pláštík“. Ten drží váleček bavlny pěkně pohromadě a zabraňuje uvolňování vláken. Jásat můžete i z individuálního balení z recyklovaného papíru, které nahradilo původní plastový obal. Tampony jsou tak plně rozložitelné, včetně svého obalu! K intimním partiím nepouští žádné ropné složky, ani ždibec chlóru, umělých látek, barviv nebo parfemací. Prošly testy obnovitelnosti, jejich etickou a ekologickou výrobu uznale odkýval i certifikát ICEA a veganské složení jistí štempl V-label.Tampony Regular jsou vhodné pro slabé až střední krvácení (označení: 2 kapičky).

Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Další vlastnosti Materiál 100% biobavlna. Certifikáty GOTS, ICEA, V-Label, ASTM D6866. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno ve Švědsku. Vhodné pro slabší až běžné krvácení (označení: 2 kapičky). Materiál balení krabička a individuální obaly z recyklovaného papíru. Původ vůně bez parfemace. Co s obaly? Krabička patří do kontejneru na papír, stejně tak i individuální papírové obaly.. Kusy 18 ks. . .