Neobotanics Chlorofyl – tinktura bez alkoholu (50 ml) – k regeneraci organismu

Výjimečný kus Neobotanics Chlorofyl - tinktura bez alkoholu od známé společnosti Neobotanics snadno naleznete tady nyní za parádní cenu! Cena od 550 Kč. EAN: 8595196680249
Produkt bez obrázku
550 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

100% přírodní tinktura s chlorofylem extrahovaným z listů moruše podpoří produkci hemoglobinu, krevního barviva, a přímo ovlivňuje kvalitu a množství červených krvinek. Podporuje přenos kyslíku v organismu, a tím přispívá k jeho regeneraci a zpomalení procesu stárnutí. Tinktura neobsahuje alkohol, jedná se o kapalný koncentrát rozpustný ve vodě. 

Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě. 
 
 

Další vlastnosti Objem 50 ml. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Dávkování 30-60 kapek denně rozpuštěných v 200 ml vody či studeného/vlažného nápoje. Ihned vypijte. Lze použít také jako ústní vodu k výplachu nebo kloktání.. Materiál obalu Skleněná lahvička, kapátko, plastové víčko, guma.. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na plast, guma do směsi, kapátko ze speciálního skla odneste do sběrného dvoru nebo vyhoďte do směsného odpadu.. Trvanlivost Po otevření spotřebujte do 2 měsíců.. Počet dávek v balení 45. Balení vystačí 1,5 měsíce. Skladování Chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladu.. Nevhodné pro Nevhodné pro děti do 12 let..