Neobotanics Glutathione Antiox (60 kapslí) – k detoxikaci a podpoře imunity

Neodolatelný produkt Neobotanics Glutathione Antiox (60 kapslí) - k od výrobce s mnohaletou tradicí Neobotanics můžete sehnat zde teď za nejnižší cenu. Produkt koupíte teď u nás za 980 Kč. EAN: 8595196680324
Produkt bez obrázku
980 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pokud hledáte Rolls-Royce mezi antioxidanty, jste u cíle. Gluthatione Antiox je nabušený ingrediencemi, které odlehčí od škodlivin a toxinů a napomáhají ke zdravému fungování imunitního systému. Kromě tripeptidu L-Gluthatione obsahují kapsle i Resveratrol, zinek, selen, nebo extrakt z listů čajovníku, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě. 
 
 

Další vlastnosti Země původu Vyrobeno v České republice. Dávkování Základní denní dávka pro dospělé je 1 kapsle 2x denně. V období vysoké zátěže je možné dávku zvýšit na 2 kapsle 2x denně.. Materiál obalu Plastová dóza. Co s obaly Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na plast.. Trvanlivost Spotřebujte do 3 měsíců po otevření.. Počet dávek v balení 15 – 30 dávek. Balení vystačí 15 dní až 1 měsíc. Skladování Skladujte při teplotě do 25°C.. Složení L-glutathion redukovaný, extrakt jerlínu japonského 300mg (Sophora japonica, min 95% quercetin), extrakt kořene křídlatky japonské 240mg (Polygonum cuspidatum, min 98% resvaratrol), extrakt listu čajovníku čínského 120mg (Camellia sinensis, min. 50% EGCG), glukonan zinečnatý, L-seleno-methionin, stearan hořečnatý (protispékavá látka), Hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle).. . .