Neobotanics Lipo C s rakytníkem (60 kapslí) – vysoce účinná forma

Často hledaný produkt Neobotanics Lipo C s rakytníkem (60 od známého výrobce Neobotanics jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách skutečně výhodně! Nabídka od 780 Kč. EAN: 8595196680553
Produkt bez obrázku
780 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pokud potřebujete doplnit energii a obrnit imunitní systém během náročnějšího období, sáhněte po těchto kapslích s 500g obsahem vitaminu C a extraktem z rakytníku rešetlákového. Jeho vysokou biologickou dostupnost způsobuje unikátní zpracování vitamínu, kterou v Neobotanics servírují v tzv. lipozomální formě. Podobně jako naše buňky je i tento vitamin obalený strukturou přírodních fosfolipidů. Ty aktivní složku chrání a usnadňují jí průchod do buňky a výrazně zvyšují její vstřebatelnost. A na jaké benefity se můžete po užívání tohoto malého zázraku těšit? Kromě podpory obranyschopnosti organismu pocítíte zmírnění únavy a vyčerpání a zvýšíte vstřebávání železa z potravin. 

Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě. 
 
 

Další vlastnosti Země původu Vyrobeno v České republice. Dávkování Základní denní dávka pro dospělé je 1 kapsle. V období vysoké zátěže je možné dávku zvýšit na 1 kapsli 2x denně.. Materiál obalu Sklo, plastové víčko. Co s obaly Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na sklo, víčko hoďte do směsného odpadu.. Trvanlivost Spotřebujte do 3 měsíců po otevření.. Počet dávek v balení 30 – 60 dávek. Balení vystačí 1 – 2 měsíce. Skladování Skladujte při teplotě do 25°C.. Podíl surovin přírodního původu 100 %. Složení NeoLipo™ C (vitamin C – kyselina L-askorbová, lecitin), extrakt z plodu rakytníku rešetlákového 10:1 (Hippophae rhamnoides), Hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle).. .