bioandlife.cz

Neobotanics Novarix (60 kapslí) – II.jakost – cévní soustava a mikrocirkulace

Hodně prodávaný produkt Neobotanics Novarix (60 kapslí) - II.jakost - od společnosti s předním postavením na trhu Neobotanics jednoduše můžete získat v naší nabídce za akční cenu! Stojí teď u nás 502 Kč.
Neobotanics Novarix (60 kapslí) - II.jakost
Popis produktu

Sleva za poškozenou etiketu. 
Vitamínky se cestou zpátky k nám v balíčku malinko odřely a etiketa jde teď přečíst o dost hůře. Pár šrámů na obalu, ale rohodně ne na duši tohoto pokladu pro cévy
Novarix s extraktem z jírovce maďalu (kaštanu), Ginkgo biloby, vinné révy a bezu černého podporuje cévní a oběhovou soustavu a mikrocirkulaci krve. Vhodný je především při pocitu těžkých a oteklých nohou. Obsažené vitamíny B3, B12 a C přispívají k obranyschopnosti organismu a zdravé pokožce. Kapsle jsou 100% veganské a neobsahují žádné balastní látky a aditiva. 

Pozoruhodná značka Neobotanics chce pro vás skutečně jen to nejlepší. Ve své laboratoři uprostřed brdských lesů vyvíjí účinné bioaktivní látky a důmyslně je kombinuje s extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Jen tak vám totiž může naservírovat skutečně efektivní doplňky stravy. Unikátní kvality a účinků dosahují v Neobotanics propojením inovativních věděcko-technologických postupů, tradičního bylinkářství a moderní vědy. Všechny prospěšné látky se k vám dostanou ve vysoce vstřebatelné formě, často v RAW a BIO kvalitě a bez zbytečných přídatných látek a konzervatů.
 

Další vlastnosti Země původu Vyrobeno v České republice. Dávkování 1 kapsle 2x denně. Vhodné pro dlouhodobé užívání.. Materiál obalu Plastová dóza. Co s obaly Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na plast.. Trvanlivost Spotřebujte do 3 měsíců po otevření.. Počet dávek v balení 30. Balení vystačí 1 měsíc. Skladování Uchovávejte mimo dosah dětí, při teplotě do 25°C.. Podíl surovin přírodního původu 100 %. Složení Extrakty z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum, Escin ≥ 20 %) – 500 mg*, extrakt listu jinanu dvoulaločného 50:1 (Ginkgo biloba, ≥24% flavony) – 40 mg*, extrakt ze semen révy vinné 10:1 (Vitis vinifera, Procyanidine≥95%) – 40 mg*, extrakt z plodů bezu černého 7:1 (Sambucus nigra) – 40 mg*, kyselina L-askorbová (vitamin C) – 60 mg* /75 %RHP**, niacin (B3) (niacinamid) – 8 mg* /50%RHP**, vitamin B12 (kyanokobalamin) – 6 ug* /240%RHP*, Hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle). *Obsah účinné látky v denní dávce – ve 2 kapslích. **RHP – referenční hodnoty příjmu.. .