Neobotanics Novarix (60 kapslí) – na cévní soustavu a mikrocirkulaci

Zcela unikátní kousek Neobotanics Novarix (60 kapslí) - na cévní od odblíbeného výrobce Neobotanics snadno pořídíte na našich stránkách za super peníze. V akci za cenu 690 Kč. EAN: 8595196680348
Produkt bez obrázku
690 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Novarix s extraktem z jírovce maďalu (kaštanu), Ginkgo biloby, vinné révy a bezu černého podporuje cévní a oběhovou soustavu a mikrocirkulaci krve. Vhodný je především při pocitu těžkých a oteklých nohou. Obsažené vitamíny B3, B12 a C přispívají k obranyschopnosti organismu a zdravé pokožce. Kapsle jsou 100% veganské a neobsahují žádné balastní látky a aditiva. 

Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě. 
 
 

Další vlastnosti Země původu Vyrobeno v České republice. Dávkování 1 kapsle 2x denně. Vhodné pro dlouhodobé užívání.. Materiál obalu Plastová dóza. Co s obaly Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na plast.. Trvanlivost Spotřebujte do 3 měsíců po otevření.. Počet dávek v balení 30. Balení vystačí 1 měsíc. Skladování Uchovávejte mimo dosah dětí, při teplotě do 25°C.. Podíl surovin přírodního původu 100 %. Složení Extrakty z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum, Escin ≥ 20 %) – 500 mg*, extrakt listu jinanu dvoulaločného 50:1 (Ginkgo biloba, ≥24% flavony) – 40 mg*, extrakt ze semen révy vinné 10:1 (Vitis vinifera, Procyanidine≥95%) – 40 mg*, extrakt z plodů bezu černého 7:1 (Sambucus nigra) – 40 mg*, kyselina L-askorbová (vitamin C) – 60 mg* /75 %RHP**, niacin (B3) (niacinamid) – 8 mg* /50%RHP**, vitamin B12 (kyanokobalamin) – 6 ug* /240%RHP*, Hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle). *Obsah účinné látky v denní dávce – ve 2 kapslích. **RHP – referenční hodnoty příjmu.. .