bioandlife.cz

Nobilis Tilia Čaj předporodní (50 g) – podporuje děložní stahy

Tento skvělý produkt Nobilis Tilia Čaj předporodní od přední značky Nobilis Tilia jde pořídit aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu. Aktuálně v akci od 79 Kč. EAN: 8595100297327
Nobilis Tilia Čaj předporodní
Popis produktu

Maliník a jahodník, dvě bylinky už od pradávna používané k podpoře porodu. Umí zmírnit bolesti a zároveň usnadnit druhou dobu porodní. Dokáží i vyvolat stahy dělohy, tedy jemně napomoci porodu v případě, že předpokládaný termín již uplynul. Tento čaj přispívá k hladšímu průběhu samotného porodu. Uvolňuje mysl, tiší úzkost a rozpouští strach. Osvěžuje a dodává nastávajícím maminkám potřebnou sebedůvěru.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti Certifikáty FSC. Země původu Česká republika. Složení Maliník list, jahodník list. Hmotnost 50 g. . . . . . . .