bioandlife.cz

Nobilis Tilia Éterický olej – BIO máta peprná (10 ml) – posiluje zažívání a koncentraci

Vysoce kvalitní produkt Nobilis Tilia Éterický olej - BIO máta od společnosti s výborným jménem Nobilis Tilia můžete získat tady teď právě za akční cenu! Aktuálně za super cenu 409 Kč. EAN: 8595100209788
Nobilis Tilia Éterický olej - BIO máta peprná (10 ml) -
Popis produktu

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čistících prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Indie. Složení Mentha Piperita Oil (éterický olej z máty peprné), Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Citral*. * – přírodního původu. Objem 10 ml. . . . . . .