bioandlife.cz

Nobilis Tilia Éterický olej – jasmín absolue 100% (1 ml) – antidepresivní a afrodiziakální účinky

Tento skvělý produkt Nobilis Tilia Éterický olej - jasmín absolue 100% od značky s dobrým jménem Nobilis Tilia naleznete zrovna za zcela nejnižší cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 479 Kč. EAN: 8595100202680
Nobilis Tilia Éterický olej - jasmín absolue 100% (1 ml) - antidepresivní a afrodiziakální
Popis produktu

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čisticích prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí.
Esenciální olej jasmín absolue voní intenzivně, sladkou, teplou květinovou vůní s ovocnými podtóny. Povznáší ducha a patří k nejvýznamnějším olejům pro nervové uklidnění. Pomáhá při depresích, rozpouští úzkosti, strach a neklid. Harmonicky působí na menstruaci, účinkuje afrodiziakálně a jako děložní tonikum pomáhá při porodu.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti Objem 1 ml. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Egypt. Materiál balení Lahvička z čirého skla, plastový uzávěr s kapátkem, papírová krabička.. Původ vůně přírodní. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, plastový uzávěr recyklujte v kontejneru na plast a krabička patří do kontejneru na papír.. Složení Jasminum Officinale Extract 100 % (éterický olej z jasmínu pravého, absolue); Linalool*; Benzyl Alcohol*; Eugenol*; Benzyl Benzoate*. * Přírodního původu.. . . . .