bioandlife.cz

Nobilis Tilia Inhalační tyčinka proti rýmě – úleva od ucpaného nosu

Nejprodávanější kus Nobilis Tilia Inhalační tyčinka proti rýmě - úleva originál od výrobce Nobilis Tilia je k získání právě teď u nás za super peníze. Nyní nakoupíte za 154 Kč. EAN: 8595100285546
Nobilis Tilia Inhalační tyčinka
Popis produktu

Trápí vás otravná rýma? Zabetonovalo vám dýchací cesty nachlazení nebo rozkvetlé stromy v okolí? V lítém boji vytaste tuto voňavou tyčinku. Intenzivní aroma eukalyptového éterického oleje vám okamžitě uleví a jako kouzelným proutkem příjemně osvěží i vaši náladu. Tyčinku snadno sbalíte do kapsy nebo do kabelky, takže ji můžete mít vždy po ruce. K volnému dýchání pomůže i dětem od 10 let.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti Kusy 1 ks. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Materiál balení plastová fólie. Původ vůně přírodní. Co s obaly Obal recyklujte v kontejneru na plast. Co s ní, až doslouží Vypotřebovanou tyčinku můžete recyklovat v kontejneru na plast. Materiál tyčinky recyklovatelný plast. Složení Eukalyptový éterický olej (austr).. . .