bioandlife.cz

Nobilis Tilia Jojobový olej BIO (100 ml) – indiánský ranhojič

Hodně oblíbený produkt Nobilis Tilia Jojobový olej BIO (100 ml) - indiánský od našeho výrobce Nobilis Tilia jednoduše získáte momentálně na našich stránkách opravdu levně! Ve skvělé akci za 399 Kč. EAN: 8595100229977
Nobilis Tilia Jojobový olej BIO (100 ml) - indiánský
Popis produktu

Jojobový olej používaly odpradávna indiánské ženy pro jeho všestranné a zázračné účinky. Hydratuje pokožku do hloubky, čímž zlepšuje její odolnost – a umí účinně bojovat s vráskami. Pomáhá při hojení a poradí si i s pigmentovými skrnami. Je vhodný pro všechny typy pleti a obsahuje přirozený UV filtr. Je oblíbený i pro masáže a také ideální jako základní olej do vlastních směsí.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti Certifikáty CPK bio. Země původu Země původu Jižní Amerika: Uruguay, Argentina. Plněno v ČR.. Materiál obalu Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.. Co s obaly Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.. Složení Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový rostlinný olej v bio kvalitě). Objem 100 ml. . . . . .