bioandlife.cz

Nobilis Tilia Mokřadkový olej (20 ml) – nejstabilnější ze všech olejů

Často hledaný kousek Nobilis Tilia Mokřadkový olej (20 ml) - nejstabilnější ze od odblíbeného výrobce Nobilis Tilia jde nakoupit teď až neuvěřitelně levně! Produkt koupíte teď u nás za 154 Kč. EAN: 8595100286796
Nobilis Tilia Mokřadkový olej (20 ml) -
Popis produktu

Mokřadkový olej ze semínek se výborně vstřebává, má výjimečné antioxidační účinky, posiluje odolnost pleti, efektivně vyživuje, chrání a hydratuje. Více není třeba dodávat. Lisuje se za studena ze semen rostlinky Limmanthes alba, tzv. Zrcadlovky bílé. Ta se vyskytuje především v oblastech kolem řek a větších potoků, kde je stále vlhká půda. Olej patří mezi nejstabilnější oleje vůbec (neoxiduje, nekazí se a má téměř neomezenou trvanlivost).

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti Certifikáty CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika. Země původu Země původu USA. Plněno v ČR.. Materiál obalu Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.. Co s obaly Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.. Složení Limnanthes Alba Seed Oil (mokřadkový rostlinný olej). Objem 20 ml. . . . . .