Nutrend Multiherb caps, 90 kapslí expirace

Vynikající výrobek Nutrend Multiherb caps, 90 kapslí od naší známé značky Grizly jednoduše můžete získat právě zde za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za super cenu 490 Kč. EAN: 8590000002649
Nutrend Multiherb caps
Značka: Grizly
490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nutrend Multiherb 90 kapslí

Účinná směs bylin, plodů, probiotik a prebiotik, obohacená o trávicí enzymy, vitamíny a minerály, je určená nejen pro podporu imunity, ale také pro zachování energie a vitality. Extrakty z bylin a plodů jsou přirozeně bohaté na antokyany, tradičně v lidovém léčitelství využívané k posílení imunity, léčbě kašle a nachlazení. Účinná směs dále pomáhá k snížení únavy, k udržení normálních kognitivních funkcí, přirozené tvorbě červených krvinek či podporu normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů.

Efektivně podpoří imunitu prostřednictvím obsažených vitamínů B6, B12 a vitamínu C. Dále obsahuje účinnou směs bylinek, plodů a minerálních látek, jako například důležité antioxidanty selen a zinek. Navíc je obohacen je o probiotika, prebiotika a trávicí enzymy. Hodně z vás také ocení v dnešní době tolik vyhledávaný vitamín D.

Echinacea
Pelargonie (Pelargonium)
Černý rybíz (Blackcurrant)
Borůvka (Bilberry)
Acerola
5 trávicích enzymů DigeZyme™
značkový probiotický a prebiotický komplex LactoWise™
vitamíny B2, B6, B12, kyselina listová, C, D, E
selen, zinek, železo
kvalitní kapsle pro maximální vstřebatelnost látek

Účinná směs pomáhá k snížení únavy, k udržení normálních kognitivních funkcí, přirozené tvorbě červených krvinek či podporu normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů.

Expirace: 10.12.2022