bioandlife.cz

Organyc Noční vložky s křidélky Heavy (10 ks) – 100% z biobavlny, 4 kapičky

Tento žádaný výrobek Organyc Noční vložky s křidélky Heavy (10 ks) - 100% z od společnosti s úžasnou pověstí Organyc je k dispozici právě dnes za výprodejovou cenu! Nabídka od 129 Kč. EAN: 8016867009935
Organyc Noční vložky s křidélky Heavy (10 ks) - 100% z biobavlny
Ověřit dostupnost
Značka: Organyc
129
Popis produktu

Dámské vložky s křidélky Organyc Heavy pro noční použití jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou ultra tenké a obzvlášť absorbční, abyste mohla spát bez obav. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace – jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění. Budete se cítit jako v bavlnce!
Noční vložky Heavy jsou vhodné silné krvácení (označení: 4 kapičky).
Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či či chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Další vlastnosti Rozměry d: 27 cm (z každé strany je 1 cm okraj, absorpční vrstva = 25 cm), š: 8 cm. Materiál Biobavlna a bio kukuřičný škrob. Země původu Itálie. Vhodné pro silné krvácení (označení: 4 kapičky). Materiál balení krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; sáček na vložky z kukuřičného škrobu; papírová lepící páska na vložce s ekologickým lepidlem; vložky jsou baleny jednotlivě. Co s obaly? Sáček na vložky je rozložitlený. Můžete ho hodit do domácího kompostu nebo do popelnice na bioodpad. Papírový obal recyklujte v kontejneru na papír.. Kusy 10 ks. . . . .