bioandlife.cz

Organyc Slipové vložky Light (24 ks) – 100% z biobavlny, 1 kapička

Tento designový produkt Organyc Slipové vložky Light (24 ks) - 100% z biobavlny, 1 od oblíbené značky Organyc máte možnost sehnat zde za nejnižší cenu! Produkt koupíte teď u nás za 132 Kč. EAN: 8016867009959
Organyc Slipové vložky Light (24 ks) - 100% z biobavlny
Ověřit dostupnost
Značka: Organyc
132
Popis produktu

Slipové vložky Organyc Light jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou tenoučké, téměř neviditelné – ale můžete se na ně spolehnout. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace – jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění. Budete se cítit jako v bavlnce!
Slipové vložky Light jsou vhodné pro denní nošení. Budete díky nim mít pocit stálé čistoty, ochráníte spodní prádlo a můžete je použít při slabé menstruaci či gynekologických problémech (označení: 1 kapička).
Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či či chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Další vlastnosti Materiál Biobavlna a bio kukuřičný škrob. Země původu Itálie. Vhodné pro denní nošení a slabé krvácení (označení: 1 kapička). Materiál balení krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; sáček na vložky z kukuřičného škrobu; papírová lepící páska na vložce s ekologickým lepidlem; vložky jsou baleny jednotlivě. Co s obaly? Sáček na vložky je rozložitlený. Můžete ho hodit do domácího kompostu nebo do popelnice na bioodpad. Papírový obal recyklujte v kontejneru na papír.. Kusy 24 ks. . . . . .