bioandlife.cz

Organyc Tampony Super (16 ks) – 100% z biobavlny, 3 kapičky

Tento oblíbený produkt Organyc Tampony Super (16 ks) - 100% od značky s dlouholetou tradicí Organyc můžete najít právě teď v naší nabídce v akci! Teď za akční cenu 138 Kč. EAN: 8016867009911
Organyc Tampony Super (16 ks)
Ověřit dostupnost
Značka: Organyc
138
Popis produktu

Tampony Organyc Super ze 100% BIO bavlny jsou bělené bez chlóru. Jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Dovolí vaší pokožce dýchat, přirozeně absorbují až dvacetinásobek vlastní váhy a pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Jsou zcela bez parfemace. Budete se cítit jako v bavlnce!
Tampony Super jsou vhodné pro střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky).
Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či jiné chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Další vlastnosti Materiál 100% biobavlna. Země původu Německo. Vhodné pro střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky). Materiál balení krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; tampony v polyethylenovém obalu. Co s obaly? Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, obal od tamponů patří do kontejneru na plast.. Kusy 16 ks. . . . . .