bioandlife.cz

Preserve Dětský zubní kartáček (soft) – růžový – z recyklovaných kelímků od jogurtů

Tento skvělý produkt Preserve Dětský zubní kartáček (soft) - od výrobce se zárukou kvality Preserve jednoduše můžete pořídit zrovna dnes opravdu výhodně! Akční ceny již od 135 Kč. EAN: 631740020104
Preserve Dětský zubní kartáček (soft) - růžový -
Ověřit dostupnost
Značka: Preserve
135
Popis produktu

V Preserve vytvořili zcela jedinečný dětský zubní kartáček – jako jediný na trhu je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů. Měkké štětinky jsou však z (nového) nylonu. Při jeho vývoji firma Preserve spolupracovala s dentálními specialisty tak, aby skvěle fungoval a výborně čistil zuby. Rukojeť má speciální tvar, aby se dobře držela dětským rukám. Kartáček je vhodný pro děti od 2 do 8 let.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.
Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. 

Další vlastnosti Materiál tělo: 100% recyklovaný polypropylen (PP #5). Tloušťka vlákna 0,152 mm. Délka štětin 10,3 mm. Počet otvorů 22. Počet štětinek cca 660. Délka hlavy 22,2 mm. Materiál štětinek nylon 612. Třída jemnosti štětin Soft. Země původu Vyrobeno v USA.. Materiál obalu 100% recyklovaný papírový karton. Barva růžová.