bioandlife.cz

Preserve Holicí strojek Triple (vč. 2 hlavic) – zelený – se 3 břity, z recyklovaného plastu

Zcela unikátní produkt Preserve Holicí strojek Triple od známého předního výrobce Preserve jde pořídit zrovna dnes pořád výhodně! Nabídka od 265 Kč. EAN: 631740050804
Preserve Holicí strojek Triple (vč. 2
Ověřit dostupnost
Značka: Preserve
265
Popis produktu

Toto je první manuální holicí strojek na českém trhu, který má rukojeť vyrobenou ze 100 % z recyklovaného plastu (z kelímků od jogurtů) a k tomu má cruelty-free certifikaci (HCS), která zaručuje netestování produktu na zvířatech. 
Holicí strojek Preserve Razor Triple obsahuje trojité břity pokryté titanem a v jednom balení najdete 2 hlavice. Strojek je unisexový, vhodný pro muže i ženy a díky ergonomické rukojeti s protiskluzovou úpravou se vám s ním bude skvěle a snadno holit.  Jakmile břity přestanou být dostatečně ostré, tak si jednoduše dokoupíte náhradní balení.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.
Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. 

Další vlastnosti Složení Hydratační proužek: aloe vera, barvivo neživočišného původu a olej s vitamínem E. Materiál tělo: 100% recyklovaný polypropylen (PP #5) ze 65 % z jogurtových kelímků. Země původu Vyrobeno v USA.. Počet břitů 3. Materiál obalu tuba: PETG plast, víčko: PP plast, vložený papír: 100% recyklovaný papír. Barva zelená. . . . . .