bioandlife.cz

Preserve Svačinový box (2 ks) – modrý – ze 100% recyklovaného plastu

Tento designový produkt Preserve Svačinový box (2 ks) - modrý - ze 100% recyklovaného od značky s dlouholetou tradicí Preserve máte možnost koupit u nás právě za výprodejovou cenu! Momentálně k dispozici za 275 Kč. EAN: 631740460030
Preserve Svačinový box (2 ks) - modrý -
Ověřit dostupnost
Značka: Preserve
275
Popis produktu

Praktická sada dvou boxů od Preserve vyrobená ze 100% recyklovaných plastů se u vás doma určitě neztratí. Můžete je použít jako přenosné boxy na svačiny či obědy v podobě salátu nebo sendviče. Můžete je vzít do školy, do práce nebo třeba na dlouhé cesty autem nebo vlakem. Dobře poslouží i na uchování zbytků od oběda či večeře. Bez obav je můžete uchovávat v ledničce, mýt v myčce a ohřívat v mikrovlnce.
Pozor, boxy nejsou vhodné na přenášení polévek, omáček či jiných tekutých jídel. Víčko je nasazovací, není 100% těsnící.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.
Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. 

Další vlastnosti Objem cca 740 ml. Rozměry 15 x 18 x 6 cm. Materiál 100% recyklovaný polypropylen (PP #5). Země původu Vyrobeno v USA.. Barva modrá. . . . . . .