bioandlife.cz

Preserve Svačinový box (240 ml) – modrý – ze 100% recyklovaného plastu

Často hledaný kousek Preserve Svačinový box (240 ml) od výrobce s dobrým jménem Preserve jednoduše získáte u nás nyní až neuvěřitelně levně! Na našich stránkách za 105 Kč. EAN: 631740510131
Preserve Svačinový box (240
Ověřit dostupnost
Značka: Preserve
105
Popis produktu

Tento praktický box od Preserve vyrobený ze 100% recyklovaných plastů se u vás doma určitě neztratí. Můžete jej použít jako přenosný box na svačiny či menší obědy do školy, do práce nebo třeba na dlouhé cesty autem nebo vlakem. Dobře poslouží i na uchování zbytků od oběda či večeře. Bez obav jej můžete uchovávat v ledničce, mýt v myčce a ohřívat v mikrovlnce.
Pozor, box není vhodný na přenášení polévek, omáček či jiných tekutých jídel. I když je šroubovací, není 100% těsnící.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.
Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. 

Další vlastnosti Objem 240 ml. Rozměry průměr v nejširším místě 8,5 cm, výška 8 cm. Materiál 100% recyklovaný polypropylen (PP #5). Země původu Vyrobeno v USA.. Barva modrá. . . . . . .