bioandlife.cz

Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (500 g) – k uvolnění svalů a kloubů

Hodně oblíbený produkt Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (500 g) - k uvolnění svalů od značky s dlouholetou historií Purity Vision dostanete tady a teď za výprodejovou cenu! Teď v akci 159 Kč. EAN: 8595572900428
Purity Vision Ajurvédská koupelová
Popis produktu

Tradiční přírodní černá vulkanická sůl z oblasti indických Himalájí, která na vás dýchne kouzlem staré Ajurvédy. Skvěle se hodí k uvolnění namožených svalů a zatuhlých kloubů. Celkově zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje. Je zvláště prospěšná jako sirná koupel při kožních problémech, jako je lupénka, alergie nebo ekzémy. Koupel oceníte i při zánětech a opotřebování kloubů, revmatismu, po zlomeninách a fyzické i psychické vyčerpanosti. 

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Indie – Himaláje. Materiál obalu baleni 500 g – plast, balení 1,2 kg – sklo. Složení 100% černá himalájská sůl Kala Namak. Hmotnost 500 g. . . . . .