bioandlife.cz

Purity Vision Arganový olej RAW BIO (100 ml) – elixír mládí a krásy

Kvalitní a oblíbený produkt Purity Vision Arganový olej RAW BIO od populárního výrobce Purity Vision jednoduše můžete pořídit tady a teď za extra cenu. Levně za 499 Kč. EAN: 8595572901067
Purity Vision Arganový olej RAW
Popis produktu

Arganový olej je marocký elixír mládí a krásy. Hodí se pro všechny typy pleti. Někdy se mu také přezdívá „marocké zlato“, a  to zcela oprávněně – je totiž jedním z nejdražších a  nejvzácnějších olejů na světě. Je to vyživující a pěstící olej proti vráskám, vhodný i pro problematickou a velmi citlivou pleť.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK BIO, což ho řadí do skupiny certifikované BIO přírodní kosmetiky.
Chcete se o arganovém oleji dozvědět co nejvíce? Mrkněte na video od Markéty.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Maroko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu skleněná lahvička s plastovým dávkovačem. Složení 100% Raw BIO arganový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 100 ml. . . . . .