bioandlife.cz

Purity Vision Bambucké máslo BIO (200 ml) – fair trade

Levný kus Purity Vision Bambucké máslo BIO od našeho předního výrobce Purity Vision pohodlně získáte právě teď za mimořádně nízkou cenu. Ve skvělé akci za 339 Kč. EAN: 8595572901579
Purity Vision Bambucké máslo
Popis produktu

Bambucké máslo je univerzální malý zázrak, který zvládne každou situaci. Je vysoce vyživující, pečující a je plné vitamínů a minerálů. BIO bambucké máslo od Purity Vision představuje nejčistší podobu bambuckého másla na mezinárodním trhu a je 100% BIO, nerafinované a 100% čisté. Má úžasnou krémovou konzistenci, díky které se snadno nanáší, a příjemnou oříškovou vůni. Skvěle se hodí pro péči o obličej, tělo i vlasy, jako lék na drobné ranky, ale také do kuchyně.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty Certifikováno BIO, Fair for Life, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu východní Afrika. Materiál obalu sklo. Složení 100% bambucké máslo z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 200 ml. . . . . . .