bioandlife.cz

Purity Vision Bambucké máslo BIO (350 ml) – nerafinované a 100% čisté

Tento žádaný produkt Purity Vision Bambucké máslo BIO (350 ml) - nerafinované od značky s tradicí a dobrou pověstí Purity Vision pohodlně seženete právě teď v nabídce za akční cenu. Stojí teď u nás 419 Kč. EAN: 8595572900633
Purity Vision Bambucké máslo BIO (350 ml) -
Popis produktu

Bambucké máslo je univerzální malý zázrak, který zvládne každou situaci. Je vysoce vyživující, pečující a je plné vitamínů a minerálů. BIO bambucké máslo od Purity Vision představuje nejčistší podobu bambuckého másla na mezinárodním trhu a je 100% BIO, nerafinované a 100% čisté. Má úžasnou krémovou konzistenci, díky které se snadno nanáší, a příjemnou oříškovou vůni. Skvěle se hodí pro péči o obličej, tělo i vlasy, jako lék na drobné ranky, ale také do kuchyně.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty Certifikováno BIO, Fair for Life, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu východní Afrika. Materiál obalu 350 ml varianta: sklo, kovové víčko / 2,5 l, 10 l a 20,2 l varianta: plastový kbelík. Složení 100% bambucké máslo z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 350 ml. . . . . . .