bioandlife.cz

Purity Vision BioEpil cukrová pasta (400 g) – pro dokonalou depilaci

Kvalitní a velmi žádaný kus Purity Vision BioEpil cukrová od dodavatele s dobrým jménem Purity Vision lze pořídit u nás nyní v akci! Nyní nakoupíte za 309 Kč. EAN: 8595572900367
Purity Vision BioEpil cukrová pasta (400
Popis produktu

Depilační cukrová pasta s růžovou vodou, čajovníkem a heřmánkem je revoluční cestou, jak se efektivně zbavit chloupků v pohodlí svého domova. Pro dokonale hebkou pokožku po dlouhé týdny, 100% přírodní. Neobsahuje žádné umělé parfemace, ropné deriváty, SLS ani silikonové oleje, proto nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce. Depilační cukrová pasta BioEpil je obohacená o pečující bylinné extrakty pro snadné a šetrné odstranění chloupků.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK, což ho řadí do skupiny certifikované přírodní kosmetiky.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty CPK, Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Materiál obalu plast. Složení Cukr, růžová voda, voda z Himalájí, kyselina citrónová, čajovníkový olej, heřmánkový olej. . . . . . . .

Další produkty z kategorie Holící krémy, pěny a balzámy