bioandlife.cz

Purity Vision Deokrystal (120 g) – 100% přírodní deodorant

Tento zlevněný produkt Purity Vision Deokrystal (120 g) od přední společnosti Purity Vision získáte zde teď za báječnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 159 Kč. EAN: 8595572900398
Purity Vision Deokrystal (120 g)
Popis produktu

Minerální deodorant s dlouhodobým účinkem a 100% složený z antibakteriální minerální soli – Potassium Alum. Deo krystal potlačuje tělesný pach bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání potních pórů. Minerální sůl Potassium Alum je tradičně používána v indické a čínské medicíně k léčebným účelům. Deo krystal je vhodný pro ženy i muže. Díky praktickému obalu se skvěle hodí do kabelky nebo na cestování.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty CPK, Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Materiál obalu plast. Složení 100% Potassium Alum. Hmotnost 120 g. . . . . . .