bioandlife.cz

Purity Vision Heřmánková voda BIO (100 ml) – nejjemnější péče

Velmi prodávaný produkt Purity Vision Heřmánková voda BIO od kvalitního výrobce Purity Vision jednoduše naleznete online opravdu levně. V současnosti za 209 Kč. EAN: 8595572901296
Purity Vision Heřmánková voda BIO (100 ml)
Popis produktu

100% BIO Heřmánkovou vodu si zamilujete při každodenní péči o pleť jako pleťovou vodu, která pokožku zjemňuje a vyrovnává její pH. Doporučujeme ji na odličování, čištění a tonizaci pleti. Zanechává ji jemnou a hydratovanou. Výtečná je také pro ošetření i té nejjemnější dětské pokožky nebo nejcitlivějších intimních partií. Díky šikovnému a jemnému spreji je aplikace jednoduchá a rychlá.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Bulharsko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu skleněná lahvička, plastový rozstřikovač. Jak recyklovat? Lahvičku vhoďte do kontejneru s barevným sklem, rozstřikovač do směsného odpadu.. Složení 100% čistá heřmánková (z heřmánku pravého) voda z kontrolovaného ekologického zemědělství. . . . . .