bioandlife.cz

Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) – blahodárné a všestranné použití

Tento exkluzivní kus Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) od společnosti s úžasnou pověstí Purity Vision jde pořídit online za výhodné peníze! Nabídka od 317 Kč. EAN: 8595572901104
Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) -
Popis produktu

Tři druhy kokosových olejů v BIO kvalitě se ukrývají v této praktické dárkové sadě. Jedinečnou vlastností kokosových olejů je jejich univerzálnost. Lze je využívat jak v kuchyni, tak i jako kosmetiku.
Sada obsahuje Raw BIO Kokosový olej, BIO Panenský Kokosový olej a BIO Kokosový olej bez vůně.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty Certifikováno BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Filipíny. Materiál obalu papírová krabička a skleněné lahvičky s kovovým víčkem. Složení Raw BIO kokosový olej: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.
BIO Kokosový olej panenský: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.
BIO Kokosový olej bez vůně: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.. . . . . . . .