bioandlife.cz

Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO (420 ml) – bez typické kokosové vůně a chuti

Nový produkt Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO (420 od značky s dlouholetou historií Purity Vision můžete dostat právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně. Zrovna nyní za cenu 179 Kč. EAN: 8595572901258
Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO (420
Popis produktu

BIO kokosový olej bez vůně potěší všechny, kteří chtějí využívat blahodárných účinků kokosového oleje, ale nemají rádi jeho vůni nebo chuť. Kokosový olej bez vůně je výborný na vaření, pečení i smažení – všude, kde se kokosová vůně a chuť úplně nehodí. Je stabilní až do 200°C, proto je skvělý na smažení, pečení či grilování. Své místo má stejně jako ostatní kategorie kokosového oleje i v koupelně. Na pleť, pro odlíčení, na vlasy. Užijte si ho jak je libo i v případě, že vám kokosák jinak moc nevoní.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty Certifikováno BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Filipíny. Materiál obalu sklo a kovové víčko / 2,5 l a 10 l varianty: plastový kbelík. Způsob získávání/druh oleje zpracováván za tepla. Složení 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 420 ml. . . . . .