bioandlife.cz

Purity Vision Kokosový olej farmářský (400 ml) – lisovaný za studena

Tento unikátní výrobek Purity Vision Kokosový olej farmářský (400 od skvělé a známé značky Purity Vision jednoduše získáte tady teď opravdu levně! Akční ceny od 199 Kč. EAN: 8595572900855
Purity Vision Kokosový olej farmářský (400 ml) - lisovaný
Popis produktu

Farmářský kokosový olej je unikátní, vysoce kvalitní olej lisovaný za studena. Pochází z produkce malých farmářů v nedotčené oblasti Filipín, kteří nemají dostatek prostředků pro získání BIO certifikace, přestože proces pěstování i zpracování surovin bezezbytku splňuje všechna potřebná kritéria. Kokosový olej přímo od drobných pěstitelů je zárukou vysoké kvality a tradičního zpracování.
Praktickou sklenici s uchem si oblíbíte na smoothie, čaj, kávu nebo si do ní připravte svačinu na výlet či do práce. 

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Filipíny. Materiál obalu sklo. Způsob získávání/druh oleje lisování za studena suchou metodou. Složení 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 400 ml. . . . . .