bioandlife.cz

Purity Vision Kokosový olej panenský BIO (120 ml) – za studena lisovaný

Ve slevě tento výrobek Purity Vision Kokosový olej panenský BIO (120 ml) od skvělého výrobce Purity Vision je k dispozici v aktuální nabídce ve výprodejové akci. Aktuálně stojí u nás 99 Kč. EAN: 8595572900800
Purity Vision Kokosový olej panenský BIO (120 ml) -
Popis produktu

Vysoce kvalitní olej lisovaný za studena suchou metodou z čerstvých kokosových ořechů v BIO kvalitě. Tento olej byl historicky jeden z prvních kokosových olejů na českém trhu a své místo na slunci si drží dodnes. S jednou skleničkou kvalitního kokosového oleje toho totiž vykouzlíte víc, než byste čekali. Všestranný pomocník v koupelně, kuchyni i ložnici. Skvělý pro péči o pokožku, vlasy, do kuchyně nebo třeba na masáž. 

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty Certifikováno BIO, Cruelty Free and Vegan PETA, FairTSA. Země původu Filipíny. Materiál obalu sklo s kovovým víčkem/ 2,5 l a 10 l varianta: plastový kbelík. Způsob získávání/druh oleje lisování za studena suchou metodou. Složení 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 120 ml. . . . . .