Purity Vision Odličovací a čisticí ručníček z BIO bavlny

Vynikající produkt Purity Vision Odličovací a čisticí ručníček z s osvědčenou značkou Purity Vision pohodlně seženete online za zcela nejnižší cenu! Nabídky od 127 Kč. EAN: 8595572903849
Purity Vision Odličovací a čisticí ručníček z BIO
Značka: Purity Vision
127 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Hebký ručníček ze 100% BIO bavlny se zabydlí ve vaší koupelně na to šup. Něžně pohladí vaši tvář a nahradí celou hromadu jednorázových tamponků. Šetrně odstraňuje make-up, nečistoty i odumřelé buňky. Díky svým jemným abrazivním schopnostem rovněž vyhlazuje a projasňuje pleť. Vhodný je pro všechny typy pleti včetně té citlivé. 

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Rozměry 30 x 30 cm. Materiál 100% BIO bavlna. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Materiál balení Papírový sáček. Co s obaly Sáček můžete vhodit do kontejneru na papír.. Složení 100% BIO bavlna. . . . .