bioandlife.cz

Purity Vision Opunciový olej RAW BIO (15 ml) – přírodní liftingové sérum

Tento kvalitní a levný produkt Purity Vision Opunciový olej RAW BIO (15 ml) - přírodní s pečetí kvality od značky Purity Vision seženete zde teď právě levně. Ceny již od 699 Kč. EAN: 8595572901074
Purity Vision Opunciový olej RAW BIO (15 ml) - přírodní liftingové
Popis produktu

Opunciový olej působí  jako přírodní liftingové a revitalizační sérum na drobné vrásky okolo očí a rtů, přímo ze srdce pouště. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně té problematické a citlivé. Zlepšuje strukturu pleti a zanechává ji zářivou a mladistvou. Stejně jako si kaktus z marocké pouště poušti dokáže udržet svoji vlhkost, stejně tak opunciový olej udrží vlhkost v pleti, a tím ji dodává dlouhodobou svěžest.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK BIO, což ho řadí do skupiny certifikované BIO přírodní kosmetiky.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Maroko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu skleněná lahvička s plastovým dávkovačem. Složení 100% Raw BIO opunciový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 15 ml. . . . . .