bioandlife.cz

Purity Vision Rhassoul – marocký jíl (200 g) – šampon, peeling nebo maska

Tento exkluzivní kousek Purity Vision Rhassoul - marocký jíl od výrobce s dlouholetou historií Purity Vision jednoduše získáte zrovna skutečně levně! Nyní za akční cenu 219 Kč. EAN: 8595572900985
Purity Vision Rhassoul - marocký jíl (200 g)
Popis produktu

Marocký jíl – jemná zemina – známý také pod jménem Ghassoul, je těžen na severovýchodě Maroka. Zlepšuje pružnost a vitalitu pokožky a navíc ji viditelně rozjasňuje a čistí. Dodává pokožce prospěšné minerály, jako je vápník, fosfor, sodík a mangan železitý. Vyniká svými absorpčními schopnostmi a umí z pokožky vytáhnout nečistoty a toxiny. Proto je často využíván k léčbě kožních nemocí, jako jsou ekzémy a lupénka.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK, což ho řadí do skupiny certifikované přírodní kosmetiky.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty CPK, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Maroko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu sklo. Složení 100% marocký jíl. Hmotnost 200 g. . . . . .