bioandlife.cz

Purity Vision Růžová voda BIO (250 ml) – revitalizuje a zklidňuje

Tento vynikající produkt Purity Vision Růžová voda BIO (250 ml) - revitalizuje od našeho výrobce Purity Vision jednoduše pořídíte tady nyní se slevou! Nabídka od 329 Kč. EAN: 8595572900060
Purity Vision Růžová voda
Popis produktu

Osvěžte se povznášející vůní královny květin. Voda z ručně sbíraných okvětních plátků bulharské damašské růže. Regenerující a vitalizující péče pro všechny typy pleti v té nejčistší podobě. Růžovou vodu ze vzácné Damašské růže oceníte nejen proto, že dokonale vyčistí a osvěží vaši pleť. Je skvělá jako zklidnění po holení, na citlivou dětskou pokožku, nebo třeba jako tajná a omamná ingredience do koktejlů či dezertů. Když přidáte pár kapek do vody, získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Bulharsko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu 250 ml – průhledné sklo, 1 l – tmavé sklo. Složení 100% čistá Růžová voda z růže damašské z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 250 ml. . . . . .